Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro lankytojų interesų tyrimas

Ar turite pastabų, pasiūlymų ar rekomendacijų Lietuvos Nacionaliniam Operos ir Baleto teatrui? Prašome išvardinti ir pakomentuoti.

  1. Sėkmės ir stiprybės siekiant pokyčių!
  2. Noretusi daugiau spektakliu. Dabar, kaip minejau, tikrai sunku patekti. Nors is vienos puses tai dziugina - zmoniu susidomejimas teatru auga. Labai gaila, kad nemaza dalis klasikiniu spektakliu "baige gyvenima" : Zydrasis Dunojus, Graikas Zorba ir pan. Noretusi, kad jie sugriztu. Mano nuomone, paskutiniu metu siuolaikinis baletas dominuoja pries klasika:(
  3. Kviesčiau atsisukti į naują publiką, kalbėtis su ja apie operą, muzika ir skirtingus žanrus. siūlyčiau kurti tinklalaides apie tam tikras temas, spektaklius ir renginius, pagalvočiau apie naujienlaiškį, galbūt vertėtų padaryti reguliarius renginius žaliems, kartą per mėnesį, skirtus būtent žmonėms norintiems atrasti šią instituciją. Daugiau edukacijos. Kita sritis - projektai su kitais Lietuvos muzikantais, kodėl šioje vietoje turi skambėti tik opera? Yra tiek daug skirtingų atlikėjų, kurie galėtų pasirodyti šioje vietoje, galbūt galėtų gimti nauji projektai, miuziklai, epiniai pasirodymai…
  4. Reikia kokybiškų ir naujų vaikiškų spektaklių.
  5. Eilės kavinėje ir wc, rūbinės
  6. Repertuaras!!! :(
  7. Sutvarkykite/išplėskite moterų tealetus. Nesmagu per petrauką 20min stovėti eilėje
  8. Daugiau šiuolaikinių, gyvų kūrėjų pastatymų (pradedant nuo libretistų ir kompozitorių, kurie dažnai yra mirę prieš šimtus metų). Prašau, padidinkite moterų tualetų skaičių!
  9. Negalima nusipirkti bilietų nei į suaugusių nei į vaikų spektaklius. Patinka klasikinis pastatymas. Mažai spektaklių
  10. Sėkmingų ir kūrybingų metų.