Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro lankytojų interesų tyrimas

Ar turite pastabų, pasiūlymų ar rekomendacijų Lietuvos Nacionaliniam Operos ir Baleto teatrui? Prašome išvardinti ir pakomentuoti.

  1. -
  2. Paskutinė operą, kurios klausiau, buvo labai žemo lygio atlikėjai. Nežinau, ar akustika pakųšo koją, ar partijos parinktos netinkamai, bet visai beskambėjo balsai. O gal nepagarba žiūrovui, atlikėjai nepersistengė- sunku suprasti priežąstį eiliniam žiūrovui. Bet iš principo, labai myliu operą ir baletą ir mųsų teatrą.
  3. Vaikiškiems spektakliams būtų gerai aukštesnės kėdės (ar galimybė nemokamai gauti paaukštinimus).
  4. Seniai nebuvau, tai nelabai ką galiu rekomenduoti. Bet smagu, kad apklausa paskatino nueiti į internetinį puslapį ir pasižiūrėti repertuarą. Ir tikrai planuoju nueiti į kokį renginį artimiausiu metu ;)
  5. Nesilankiau, tad nėra komentarų.
  6. Rimtų, aukšto lygio, pasaulyje pripažintų atlikėjų (orkestrų, solistų) koncertų. Pastaraisiais metais teatras labai labai supaprastėjo, o to neturėtų būti-vis tik nacionalinė scena. Nereikia pataikauti masiniam skoniui-reikia jį ugdyti. Pagal tai, kad bilietai išperkami labai greitai nemanau, kad teatrui reikia naujų žiūrovų-kas nori, ateina.
  7. Daugiau spektakliu vaikams, o visa kita yra viskas gerai, viskas priklauso nuo režisieriaus ir finansavimo kaip IT bet kokia kita stritis.
  8. ilgesnės pertraukos arba kavinės darbo laikas po spektaklio, daugiau poilsio ir kavinių zonų, nes nespėjama užkast/pasikulturint; daugiau reklamos, nes labai retai kada pagalvoju jog reikia nueiti būtent į operą/baletą; nuotraukos su personažais/afišomis ant raudono kilimo(?!) - žmonės mėgsta fotkintis.
  9. Seniai laukiu ir viliuosi, kad pagaliau pastatysite W. A. Mozarto "Užburtąją fleitą".
  10. Pasikartosiu: imkite pavyzdi is Kauno muzikinio teatro.