Lietuvos moterų regbis

4. Kokios priežastys lėmė, kad pradėjote užsiiminėti regbiu?

  1. Atėjau, pabandžiau ir pamilau
  2. Patiko labai sporto šaka ir atmosfera
  3. nepradejau
  4. Draugų įtaka
  5. Pasiūlė treneris
  6. Pažįstamų tarpe buvo žaidėja, dalyvaudavau kartais jos varžybose kaip žiūrovas, bet didžiausią reikšmę tam turėjo regbio viešinimas mokyklose kur ir susipažinau su juo.
  7. ne
  8. Daug veiksmo
  9. Brolis pakviete
  10. Draugai, bei mėgau žiūrėti šio sporto varžybas