paskirstyti ir sudaryti taip, kad nereikėtų, nei skolintis, nei didinti, nei mažinti ir nevogti iš biudžeto
skatinti verslą, kurti darbo vietas
pritariu kompleksiniam variantui
pritariu progresyvinių mokesčių įvedimui
panaikinti korupciją viešuose pirkimuose
Pritariu biudžeto išlaidų mažinimui bei mikesciu mazinimui, nes tik mazinant mokescius ir juos surenkat pries pinigai patenka mums i rankas pades surinkti reikaimas sumas!
išlaidų racionalizavimui
atimant iš kombinatorių iš valstybūs biudžeto, ir dar skiriant 10 k didesnes baudas, nei pavogta suma. Na kad ir auksinis kauno tuoletas už 500 000, kurio reali kaina 30 000, 470 000*10, o kur dar sidabrinis tualetas už 300 000
Daugiau prižiūrėti valstybinių įmoių darbą, bei kurti naujas valstybines įmones kuriuos duotu pridėtinę vertę, palaipsniui didinat monetarinę politika, mažiant biudžeto priklausomybę nuo fiskalinės politikos.
mažiau vokti reiktu, ir nebūtų deficito.
mažinti mokesčius, didinti vartojimą
mažinant politikų skaičių, ir apribojant valstybės pinigų disponavimu
Visi trys pirmieji punktai turetu buti derinami
Visi trys pirmieji punktai turetu buti derinami
nezinau
nezinau
nezinau
Vienas sekmes pagrindu: protingai panaudoti tai ka turi.
turi buti griesta mokeciu kontrole ir mazinamas biurokratinis aparatas
mokesčių surinkimo gerinimas
Nei vienam. Į biudžetą daugiau surinksi, jei didės vartotojų pajamos, jei augs gamyba, tai skatina ne mokesčių didinimas, o mažinimas, ne išlaidų mažinimas, o didinimas.
Pritariu išlaidų mažinimui,bet tik iki tam tikros ribos.
Išlaidų mažinimo ir mokesčių didinimui atitinkamai pagal reikmes
2 ir 3 atsakymas
siūlau ieškoti vyriausybei kitų budų kaip padidinti įplaukas į biudžetą, steigiant naujas darbo vietas, plėtojant pramonę ir mokslą.
Pritariu valstybės ir valdžios atstovu islaidu mažinimui.
Šalies biudžetas dažnai išleidžia pinigus ne ten,kur reikia. Pritarčiau tokiai situacijai,kad žmogus galėtų kuo daugiau pirkti,kadangi tada pinigai iš tikrųjų "dirbtų", atliktų savo paskirti, o taip būtų ir daugiau darbo vietų bei mažesnis nedarbo lygis. Taip pat valstybė turėtų atsižvelgti į tai,kad keldami mokesčius įmonėms, jas smukdo. Bus dideli mokesčiai įmonėms, jos toliau skelbs bankrotą, mažės darbo vietų ir iš karto kris prekyba bei pirkimas, iš ko valstybė gauna daugiausiai pajamų.
priklausomai nuo aplinkybiu (salies ekonomikos padetis, skolinimosi kastai ir t.t.)
vykdyti skatinančią politiką: mažinti mokesčius, didinti išlaidas.
Mokesčių mažinimui ir vartojimo skatinimui
Pritariu ekonominei sistemai kuri galioja kitose "developed" salyse (Anglijoje, Norvegijoje, Svedijoje), reikia skatinti produktu bei paslaugu vartojima, ir tuo skatinti aktyvia ekonomika. Mokesciu didinimas bei valstybes skolinimasis nera geriausi atsakymai, o biudzeto islaidu skatinimas, del kurio nukencia ivairus socialiniai sluoksniai, pvz studentai. Ir tai skatina juos rinktis alternatyvas, is kuriu populiariausia - uzsienis. Klausimas, apie kuri galima diskutuoti be galo, bet jei nepasikeis sistema nuo pagrindu, Lietuvos ekonomine situacija nepageres.
sprendimų derinimui, pvz. skolinimuisi ir išlaidų mažinimui