didesnes baudos
Priversti laikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminą turintiems 10 metų stažą.
Įgyti mandagumo ir laikytis eismo taisyklių.
Gražinti balų sistemą
reversiniai sviesaforai....
Neduot bet kam teisiu :D
neimanoma
nekonkretus klausimas, neaisku apie kuria situacija snekama - keliu bukle? vairuotoju savitarpio supratimas? policijos korupcija?
Stipresni ir ilgesni vairavimo kursai, ar net galimybė vairuoti tik nuo 21, bei griežtesnės bausmės už kalbėjimą telefonais ir pan.