dominykasrokas
Vieša
Pranešti

Lietuvos jaunimo požiūris į lietuvių tradicijų kaitą

Sveiki, mes esame Dominykas Rokas ir Arūnas Bertašius Socialinių Mokslų Kolegijos Transporto ir logistikos verslo II kurso studentai. Norime atlikti apklausą apie Lietuvos jaunimo požiūrį į lietuviškų tradicijų ir lietuvių kalbos kaitą. Taigi būtume labai dėkingi, jei sugaištumėte vos keletą minučių, atsakydami į anketos klausimus.

Jūsų lytis:
Jūsų amžius:
Jūs gyvenate:
Kaip dažnai Jūs švenčiate šias šventes?
Ar laikotės šių Joninių tradicijų?
Ar sutinkate su teiginiu, kad Lietuvos jaunimas, užmiršdamas senąsias Vėlynių tradicijas, mieliau renkasi švęsti amerikietiškąjį Helouviną?
Ar sutinkate su teiginiu, kad po vestuvių moteris turi ateiti gyventi į vyro namus, o ne atvirkiškčiai?
Ar sutinkate su teiginiu, kad vienas iš moralinių principų yra iki savo vestuvių tiek merginoms, tiek vaikinams išlaikyti skaistybę?
Su kuriais teiginiais apie vestuves labiausiai sutinkate?
Ar manote kad jaunikiui jokiu būdu negalima pamatyti jaunosios su balta suknele prieš pat vestuves, nes tai yra blogas ženklas?
Kaip Jūs manote, ar jaunavedžių pasitikimas su duonos riekele, druska ir vynu yra svarbus šių laikų lietuviškų vestuvių atributas?
Ar sutinkate su teiginiu, kad internetinė erdvė, gali būti suvokiama ir kaip tam tikra formali, o kartais ir kaip tam tikra neformali aplinka?
Ar dažnai Jūs vartojate lietuviškas raides:
Kokie indikatoriai rodo žmogaus žemą išsilavinimo lygį vartojant lietuvių kalbą?
Jūsų nuomone, ar reiktų bausti piniginėmis baudomis tuos, kurie:
Ar sutinkate, kad dabartinis Lietuvos jaunimas dažnai buitinėje kalboje įterpia keletą angliškų ar rusiškų žodžių?
Ar dažnai rašydami trumpąją žinutę ar bendraudami socialinuose puslapiuose netaisiklingai trumpinate lietuviškus žodžius?
Ar dažnai savo kalboje vartojate tarptautinius žodžius?
Ar sutinkate su teiginiu, kad lietuvių kalbos ateitis priklausys tik nuo to, koks bus jaunimo požiūris į lietuvių kalbos vartojimą ir išsaugojimą?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų03322
Atsakymų0156
Kita anketa »