Jeigu būtumėte užsienio turistai, aplankytumėte Lietuvą?Kodėl?
- Taip. Kiekvienoje šalyje galima rasti kažką unikalaus.
- Trumpam, patyrinėti mažą šalį
- Galbut, bet tai nebutu mano viena is labiausiai aplankyti norimu saliu
- Ne gal
- Taip. Taip.
- Taip, dėl gamtos grožio
- Neisivaizduoju