Lietuvos ir Vengrijos jaunimo požiūrio į vestuves ir jų organizavimo ypatybių palyginimas

Laba diena,

Esu Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo IV kurso studentė Asta Skaraitė. Kviečiu dalyvauti šiuo metu atliekamame tyrime tema “Lietuvos ir Vengrijos jaunimo požiūrio į vestuves ir vestuvių organizavimą palyginimas”. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti, koks Lietuvos ir Vengrijos jaunimo požiūris į vestuves, vestuvių organizavimą ir kokie veiksniai tokį požiūrį įtakoja. Jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl prašau užpildyti šį klausimyną, pasirenkant vieną arba kelis atsakymo variantus. Jūsų atsakymų konfidencialumas garantuotas. Surinkti duomenys bus analizuojami tik apibendrinus visų apklaustųjų atsakymus.

Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus.

Pic
25. Kokia Jūsų nuomonė apie santuoką iš išskaičiavimo?
Manau, jog tai sparčiai plintantis reiškinys, tačiau į tai žiūriu neigiamai. Mano nuomone, santuoka turi būti iš meilės, o ne iš reikalo ar išskaičiavimo.
tokia forma egzistavo visais laikais (praeityje netgi buvo vyraujanti, pvz. karaliu, didiku ir siaip ukininku santuokos is iskaiciavimo). Taciau tuokiantis visiskai nnetinkamiems vienas kitam asmenims, pasmerkta zlugti. Arba padaryti sutuoktinius nelaimingus.
Tokios buvo visada. Patvarios.