Lietuvos gyventojų požiūris į gyvūnų prieglaudoje eančius globotinius

Laba diena, esame Mykolo Romerio Universiteto  II psichologijos kurso studentės, kurios atlieka apklausą apie Lietuvos gyventojų požiūrį į gyvūnų proeglaudoje esančius globotinius. Dėkojame iš anksto, jeigu skirstite kelias minutes šiai apklausai, mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Ačiū.

Pic
16. Kaip Jūsų manymu būtų galima pastumėti žmones dažniau rinktis augintinius iš gyvūnų globos namų?
Nžn
Kita
Iškelti į viešumą, socialinius tinklus informaciją apie augintinius, kelti jų nuotraukas, pasakoti radimo istorijas ir pan.
Skirti didesnį švietėjišką dėmesį mokyklinio amžiaus vaikams , bendruomenėms,senjorų klubams (neretai jie vieniši , atsiradęs gyvūnas jų namuose, praskaidrintu jų kasdienybę).
Reklama.
Viešinti žmonių,kurie pasiėmė šuniuką iš prieglaudos,patirtį,ďžiaugsmus nauju šeimos augintiniu
Daugiau reklamos, bet manau, kad visuomenė tobulėja ir jau dabar renkasi gyvūnus iš prieglaudos, tiesiog reikia daugiau gyvunu sterilizuoti ir kastruoti, nes nors zmoniu daugėja, bet gyvūnų taip pat.
Rengti įvairias akcijas, rodyti kaip jie gyvena
Visko yra pakankamai.
Daugiau reklamos, kad komentuotu žmonės kurie jau iš prieglaudų įsigijo augintinius, kaip jie jais džiaugiasi, kad kiti žmonės mažau abejotu dėl veislės, augintinių psichikos ir taip toliau.
Geriasnės gyvūnų globos namų sąlygos
Pateikti informacijos vaizdinėmis priemonėmis.
Čia yra Lietuva. Žmonės yra išpuike ir prieš įsigydami auginti, net nepagalvoja apie prieglaudos augintinius. Čia jau valstybė turėtu skirti kažkokį finansavimą, kad prieglaudos galėtų globoti gyvūnėlius jeigu tokio dar nėra. Reiktu reklamuotis labiau. Aišku reklama yra brangi, gal padėtu kažkokie mini renginiai parkuose ir pnš į kuriuos galėtu ateiti gyventojai ir realiai pamatyti tuos šuniukus su jais pabūti ir galbūt pasiimt namo :) O šiaip žmonės dažniausiai žiūri į išvaizdą manau, todėl reikėtu prieglaudoje augintinius tinkamai paruošti, kad jie atrodytų kuo patrauklesni galimiems globėjams.
Manyčiu tam reiktų tinkamos gyvūnų globos namų ,,reklamos",kad žmonėms tai atrodytų būtinybė, t.y. rūpintis ne tik savimi,bet ir gyvūnėliais,kuriems priežiūra iš tiesų reikalinga!
Daugiau pasakoti apie įstaigas ir jų augintinius.
Įvairios akcijos ir pan.
Skleisti daugiau reklaminės informacijos per televiziją, radiją, internetą ir kt. žiniasklaidos priemonėmis.
Visų pirma, suteikti žmonėms daugiau informacijos apie prieglaudose esančius augintinius, nes tikrai ne visi žino kur rasti prieglaudas. Taip pat, suteikti daugiau informacijos kaime gyvenantiems žmonėms, juk jiems dažnai reikia "lenciūginio" šuns saugančio jų namus. Taip pat, leisti žmonėms priglausti augintinį ne visam laikui, o jo pasirinktam.
Labiausiau jeis rūpintis gyvūnų globos namų darbuotojiems, kad vėliau žmonės galėtų pasiimti sveikus gyvūnus
Nemanau kad tai imanoma padaryti nes kiekvienas zmogus turi savo nuomone apie isigijima augintinio, bet galbut butu galima skatinti renginius ir neveisliniams suniukams, nes didzioji dalis parodu, rungtyniu ir pan. organizuojama dokumntiniams sunims ir ju veisimui, taigi jeigu nori kazkur dalyvauti su savo augintiniu, turi pirkti dokumentini, galetu buti skatinami renginiai visiems sunims, kuriuose kiekvienas su savo augintiniu galetu dalyvauti :)
skeisti informacija apie prieglaudoje esamus gyvunus
Liūdna reklama, kuri sugraudintu, nes gyvūnai paliekami vieniši, mokesčių lengvatos priglaustam gyvūnui ir mažesnes kainos pas veterinarą ar duodami žaislai, maistas gyvūnui jį priglaudžiant.
Pasakoti apie blogas jų gyvenimo sąlygas, nors ir taip visi pasakoja... Nežinau, neįsivaizduoju.
Platinti ju nuotraukas su aprasymais internetineje erdveje.
Nežinau. Galbūt apmokestinti veislinių gyvūnų laikymą.
Nemanau, kad yra toks būdas.
Pravesti žmonės paskaitą apie veislinių gyvūnų istorija bei jų veisimą
Daugiau informuoti apie ju miestuose ar netoli esancias prieglaudas
Neturiu nuomonės
Viešai rodyti šiuos gyvūnus, skelbti nuotraukas facebooko paskyroje, šokiruoti visuomenę esama realybę, kiek daug beglobių gyvūnų ir jų tik daugės, jei kiekvienas iš mūsų neprisidės bent kažkiek prie geresnio jų likimo.
Viešinti gyvūnų globos namų veiklą, supažindinti žmones su prieglaudoje gyvenančiais gyvūnėliais, viešinti/skelbti žmonių patirtis, dabartinę nuomonę apie gyvūnėlius, kuriuos pasiemė iš gyvūnų globos namų.
Plačiau ir daugiau apie tai kalbėti, daryti kokias nors akcijas ir pan.