Lietuvos aviacijos muziejaus lankytojų apklausa

Mielas lankytojau,

Kasdien stengiamės gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Mums svarbi Jūsų nuomonė, kritika ir pasiūlymai, todėl būsime dėkingi jei skirsite keletą minučių šiai anketai užpildyti ir padėsite mums tobulėti.

Pic
9. Jūsų pastabos ir pasiūlymai:
PERSONALAS GALĖTŲ BŪTI MALONESNIS
Galėtu būti daugiau lauko ekspozicijos o taip viskas super
Muziejaus ekspozicijos ir renginiai įdomus.Lankytojai čia laukiami ir priimami labai nuoširdžiai
Esu labai nepatenkintas Lietuvos aviacijos muziejaus požiūriu į klientą. Atvykus per moksleivių atostogas, trečiadienį, prieš šventinę dieną ekspozicija uždaryta 15:30? Ar tokiu būdu muziejus turi pritraukti lankytojus. Beje 15:40 nei direktorius, nei raštinė nekelia telefono. Tikiuosi muziejais steigėjai įvertins, ar tai nėra neteisėta administracijos darbuotojų pravaikšta.
Atnaujinti patalpas, sutvarkyti apšvietimą, restauruoti lauko eksponatus,
Muziejus labai įdomus, kolektyvas labai draugiškas, tačiau išorinis muziejaus vaizdas nepatrauklus. Siūlau kuo greičiau renovuoti pastatus
jūsų nuostabus darbuotojai ,labai įdomiai apie viska pasakoja ,, aciū jums,
Reiktu ikalt alaus
Darbuotojų kompetencijos ir paslaugų kokybė tenkina, bet nejau visa ES parama aplenks muziejaus infrastruktūrą - pastatai labai jau apgailėtinos būklės.
Pastatui verkiant reikalinga renovacija. Vertėtu atnaujinti ekspoziciją, pagerinti apšvietimą..
Kūrybos, entuziazmo ir daug daug geranoriškų ir smalsių lankytojų...
Jūsų muzieju skirtas tik nedirbantiems pensininkams ir bedarbiams- dirba tik darbo laiku, o sekmadienį išvis užsidarę...
Dirbate tik darbo dienomis iki 17 val ir sestadieni!!!! Tai kada jusu muzieju galima lankyti........viena diena savaiteje!!!!! Per kuria pasirodo gidas uzimtas......... Teko lankytis ivairiuose pasaulio muziejuose: ten savaitgalis, pagrindines lankymo dienos!!!!!! Darykite isvadas, muziejininkai!!!!!
Galėtų būti moderniau įrengtos ekspozicijų salės.žiemą šalta, vasara tvanku.taip pat renginiai vyksta labai nepatogiu laiku penktadieniais 15val.
Dėkojame už vaišingumą.
Mus taip niekino visi okupantai , tad išmokim didžiuotis. Žurnale aprašykim ko įspūdingiau , kad kiekvienas norėtume skraidyti, juk taip paprasta , bet pakilt iš dvasinio skurdo dar mums sunku! Didžiuojuos JUMIS sparnotieji žmones!
Daugelis ypac viresni negali ipirkti bilketu ar nuvykti