Kodėl pasirinkot tokį šriftą?
- Modernus ir gražus
- Pasirinkciau 2 ir 4 atrodo kaip varvantys ledai, elegantiskai ir zaismingai.
- nes jis neatrodo lyg is kommiksu zurnalo
- Lengvai skaitomas, bet įdomesnis
- Prabangiau atrodo
- Gražus
- Tvarkingai atrodo
- Nu tu rmt
- Nes jis paprastas ir aiškus
- Stambus šriftas lengviau pastebimas