Ledų pakuočių firminiai stiliai

Kodėl pasirinkot tokį šriftą?

  1. Šis stilius atrodo įdomiau ir taip pat prabangiau.
  2. Gerai atrodo
  3. Mažiausiai primena vaikiškų knygelių / filmukų šriftą
  4. Išskirtinumas
  5. gražus
  6. Gražu
  7. Šį šfiftą pasirinkau dėl to, kad jis yra žaismingas, bet ne per daug žaismingas. Kadangi tema eina apie ledus, tai nesinori kažkokio griežto šrifto kuris kirstųsi su maisto produktu
  8. Nes jis atrodo gražiausias akiai
  9. Mažiausiai iššokantis
  10. Elegantiškas ir malonus akiai