Ledų pakuočių firminiai stiliai

Kodėl pasirinkot tokį šriftą?

  1. Zaismingas, mielas, bet neperdaug vaikiskas. Islaiko santykinį rimtumą, solidumą.
  2. Patiko
  3. Disney
  4. Jis atrodo kietai, tiktų prie tamsių spalvų.
  5. -
  6. paprastas ir aiskus
  7. Nes mėgstu rašytines raides
  8. Lengvai skaitosi, nėra per daug paprastas
  9. Nes pats sriftas atrodo kaip ledai
  10. Puikiai tiktų ledų seriją "Iron Maiden"(labai panašus fontas į jų logo), arba tiesiog metalo/roko gerbėjams