Nes malonios spalvos
Atkreipia dėmesį
Nes man patinka pols 🤣
Nes tamsios spalvos atrodo prabangiau ir gražiau. Ne taip vaikiška.
-
Nes primena šokoladą-plombyrą-karamelę del to šios spalvos “skanios”
Nes patinka
Paprasta, prabangu, ,,nerėžia akies"
Sitos spalvos neper daug rekencios, turetu atrodyti jaukiai
Kad patrauktų akį šaldiklyje - pvz., kaip raudoni "Dadu" ledai su klevų sirupų.