Ledų pakuočių firminiai stiliai

Kodėl pasirinkote tokias spalvas?

  1. Nes malonios spalvos
  2. Atkreipia dėmesį
  3. Nes man patinka pols 🤣
  4. Nes tamsios spalvos atrodo prabangiau ir gražiau. Ne taip vaikiška.
  5. -
  6. Nes primena šokoladą-plombyrą-karamelę del to šios spalvos “skanios”
  7. Nes patinka
  8. Paprasta, prabangu, ,,nerėžia akies"
  9. Sitos spalvos neper daug rekencios, turetu atrodyti jaukiai
  10. Kad patrauktų akį šaldiklyje - pvz., kaip raudoni "Dadu" ledai su klevų sirupų.