Lankomumas pamokų

Marija Lavris 7c kl. Ši apklausa skirta sižinoti kaip mokiniai lanko pamokas

ko reikia,kad nebėktumet iš pamokų?

kas priverčia jus bėkti iš pamokų?

Ar norėtumet trumpesnių mokslo metų?

Ar reiketu sutrumpinti mokslo metus?

Ar norėtumet trumpesnių mokslo metų?

Ar norite trumpesnų pamokų?

    Kas jum nepatinka mokykloja?

      Jusų nuomone ką reiketu keisti?

      Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą