LANGŲ VALYMAS - TYRIMAS

Atliekamas tyrimas, kurio pagrindinė užduotis išsiaiškinti langų valymo poveikį bei poreikį žmogui. Kokia priemonė geriausia ir efektyviausia.

Langų valymo spektre galima atrasti įvairių dulkių, purvo nuvalymo priemonių. Tiek įmonės, tiek privatūs asmenys langus plauna įvairiai, naudojant vis kitokią techniką. Plėtojant temą, yra žinoma, jog net kai kuriose kitose šalyse, langų valymas yra privalomas visuose gyvenamuosiuose namuose/butuose (to principas - miesto švaros palaikymas).Lietuvoje kol kas tai nėra privaloma ir kiekvienas žmogus renkasi ar valyti langą ar ne (priklausomai nuo poreikio ir galimybių). Patirtis rodo, kad dauguma žmonių yra linkę verčiau samdytis langų valytojus, kadangi to rezultate, žmogus sutaupo tai kas svarbiausia - laiko sau. Šiandien, nebenaudojame, kaip anksčiau, laikraščio langui nuvalyti. (nors neisiginčyju, galbūt kas nors vis dar tai naudoja ir lieka patenkinti). Norime išsiaiškinti, Jūsų nuomone, kurią techniką rinktumėtes su kokiu darbu.

Langų valymo priemonės ir darbo eiga

Jonizuotas vanduo IONIC (Ekologiškas variantas rankiniu būdų. Langui nuvalyti reikalinga jonizuoto vandens ir specialios technikos su prailginta lazda - šluota. Nepalieka nubėgimų, kalkių, išplauna langą greitai ir patikimai. Nepalieka cheminių kvapų.)

Chemija FROSCH, Clean clever ECO19, CIF (Rankiniu būdų naudojant nubraukėja ir šias paminėtas priemones langui nuvalyti. Darbas atliekamas trimis etapais - lango sudrėkinimu, chemijos įtrinimu ir nubraukimu. Papildomai sausa servetėle kampų nusausinimas. Palieka cheminį kvapą, kuriame yra spiritinių medžiagų. Labai greitai džiūsta. Gali palikti nubėgimų, kadangi naudojamas vanduo kuriame yra kalkės (net jei tai yra distiliuotas vanduo). Apsaugo stiklą, suteikia blizgesio ir neleidžia greitai kauptis nešvarumams.

Langų valymo robotas HOBOT 188, WINBOT W930 (Nuotoliniu būdų, langų valymo robotai išvalo langą be žmogaus rankų prisilietimo. Užtikrina lango švarą ir nubėgimų nepalikimą. Robotas netrikdo kliento atmosferos ir leidžia daryti tai ką klientas nori, kas nepasakytina su žmogumi dirbančiu rankiniu būdų, kuris gali trikdyti savo darbu klientą (tarkim kai užsakymas liečia biuro vietą - darbą) Išnaudoja mažai resursų valymui. Deja yra lėtesnis valymas. Be to, pats prietaisas yra elektrinis, gali išsikrauti, sugesti. Būtina įkraudinėti, kitaip nedirbs. Būtinos tam tikros apsaugos aukštyje.

Langų valymo chemija FAIRY ir vanduo (Paprastasis valymas naudojant indų ploviklį ir vandenį. Rankinis būdas valant servetėle sukamaisiais judesiais. Nėra kenksminga, putoja, nuvalo riebalus. Darbas lėtesnis nei visi kiti ir reikalauja gan didelės fizinės energijos. Nepalieka nubėgimų.)

Dėkojame už Jūsų nuomone. Juk Jūsų nuomonė mums svarbiausia.

TOVISA.LT - Langų valymo komanda

SI 37-1

Ovidijus Domkus

LANGŲ VALYMAS - TYRIMAS

Jūsų lytis

Plaunate langus pats ar tam kviečiate langų valytojus?

Ar esate plovęs langą pats?

Gyvenamoji vieta

Kokiu būdų radote langų valytoją? (Jeigu buvote išsikvietę)

Ar buvote patenkintas langų purvo nuvalymu?

Skaitant aprašymą, su kurią techniką, priemonėmis, Jūs norėtumėte, jog langai būtų išvalyti?

Kaip manote kas labiau kenkia aplinkai?

Mėgstate išbandyti ir kitus valytojus ar labiau renkatės tuos pačius/tą pačią įmonę?

Į ką labiau kreipiate ar kreiptumėte dėmesį - kainą ar kokybę?

Kada kviestumėte langų valytoją?

Matant gero darbo rezultatus ar būtumėte linkęs užsisakyti kitas valymo paslaugas?

Ar norėtumėte sudaryti ilgalaikes sutartis langų valymui?

Trumpai, kokių savybių pagrinde tikėtumėtės iš langų valytojų juos išsikviečiant?

    …Daugiau…

    Papildomos pastabos, pasiūlymai, ką pasakytumėte langų valytojui (nebūtina)

      Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą