Labas ( UNO Park) nuotykių parkas
Sveiki, esame Vilniaus kolegijos turizmo vadybos pirmo kurso studentės. Atliekame apklausą apie Labas ( UNO Park) nuotykių parką. Labai prašome skirti keletą minučių ir atsakyti į mūsų pateiktus klausimus. Ačiū.
Kokį laisvalaikio praleidimo būdą renkatės dažniausiai?
Su kuo dažniausiai praleidžiate laisvalaikį?
Kokią pinigų sumą viditiniškai išleidžiate pramogoms?
Kokiu sezonu dažniausiai poilsiaujate?
Ar esate ką nors girdėję apie Labas (UNO) nuotykių parką?
Ar pramogavote šiame nuotykių parke?
Jei "ne", tai ar norėtumete apsilankyti Labas (UNO) nuotykiu parke?
Su kuo norėtumete aplankyti Labas (UNO) nuotykių parką?
Ką manote apie šį nuotykių parką?
Ar vyktumėt dar kartą į šį parką?
Ar Labas parko laipiojimo įranga atitinka saugumo reikalavimus?
Ar rekomenduotumėte šį parką kaip laisvalaikio praleidimo būdą savo draugams bei šeimos nariams?
Ar Labas nuotykių parko aptarnaujantysis personalas jums buvo malonus?
Ar lankėtės panašiuose nuotykių parkuose? Tokiuose kaip:
Pastabos Labas nuotykių parkui Vilniuje:
- -
- Nesilankiau
- jokių
- neaprašei to parko,tai ką aš žinau;D
- neturiu
- Puikus laiko praleidimas
- neturiu, nes nebuvau.
- neturiu, nes nebuvau, mergyt ;)
- -