Kviečia bendruomenę diskusijai: kad parke būtų jauku visiems

Jei leisti, tai kokiomis sąlygomis?

  1. Su pavadeliu, jei dideli, agresyviai nusiteike - su antsnukiu.
  2. Jeigu šuo išsituštins parko teritorijoje, tai šeimininkas turi išvalyt ką šuo pridirbo
  3. Leisti vedžioti nedidelius šunis, kiti- su antsnukiais. Jokiu būdu neturi lakstyti palaidi šunys.
  4. Privaloma turėti pavadį, jei šunelis pasidarytų nepasklusnus. Ir būtinai vedžiojantys augintinius privalo turėti ekskrementų maišelius. Antraip į pievą nebus galim akojos įkelti.
  5. Parke turetu buti daugiau siuksliadeziu suniuku "reikalams" isvesti. Suo turi buti socializuotas, t.y. moketi elgtis viesoje vietoje, nebuti agrsyvus, negali buti paliktas be seimininko prieziuros.
  6. Kad susirinktų paliktas šuniukų dovanėles.
  7. Su ant snukiai tik agresyvius šunis, kitiems antsnukiu nereikia
  8. Leisti tik su pavadeliais
  9. Tik su pavadžiais (!) ir antsnukiais
  10. Be apribojimu