Kvalifikacijos kėlimas Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje: problemos ir sprendimo būdai

Gerbiami Lietuvos Respublikos Teisingumo darbuotojai,
   Esu Mykolo Romerio universiteto IV kurso studentė Svajūnė Damulevičiūtė. Šiuo metu atlieku tyrimą apie Jūsų ministerijoje vykdomą kvalifikacijos kėlimą, iškylančias problemas bei galimus sprendimo būdus. Apklausa yra anoniminė, todėl tikiuosi, kad Jūsų nuoširdūs atsakymai padės gauti objektyvius tyrimo rezultatus. Apibendrinti tyrimo duomenys, bus naudojami tik mokslinei analizei, todėl atsakymai į pateiktus klausimus yra labai svarbūs. Ačiū už atsakymus :)

 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis? ✪

Jūsų amžius? ✪

Jūsų išsilavinimas yra: ✪

Kiek laiko dirbate Teisingumo ministerijoje? ✪

Kaip Jūs manote, ar yra svarbus kvalifikacijos kėlimas? ✪

Kaip manote, ar yra skiriamas pakankamas dėmesys kvalifikacijos kėlimui jūsų darbe? ✪

Kokiais metodais jūsų darbe yra keliama darbuotojų kvalifikacija? ✪

Ar Jums yra naudingi organizuojami mokymai jūsų darbe? ✪

Kada paskutinį kartą dalyvavote organizuojamuose mokymuose? ✪

Kaip Jūsų darbovietė nustato poreikį kelti darbuotojų kvalifikacijos lygį? ✪

Kokios Jūsų nuomone yra priežastys, kad darbuotojai nenori mokintis? ✪

Kokie Jūsų manymu būdai ir metodai paskatintų darbuotojus mokytis Teisingumo ministerijoje? ✪