Jei Jūs pasirinktumėte butent kulinarinio turizmo srities kelionę kokiais motyvais Jūs keliautumėte? (Pvz: į pažintinio turizmo srities kelionę aš važiuoju nes noriu susipažinti su kitu šalių istorija, pažinti kitokią kultūrą.)
jei pasirinkciau ,tai suzinoti kitu saliu istorija-kuo ji pasizymi ,kokie valgiai....
Norėdama aplankyti kitą šalį,susipažinti su tradicijomis,paragauti įvairaus maisto.
noreciau susipazinti su kitu saliu kulinarinemis naujovemis bei ipatumais bei pasidalinti savo igudziais
Į kulinarinio turizmo kelionę važiuočiau, nes noriu paragauti kitos šalies tradicinių patiekalų, susipažinti su jų gaminimo būdu ir pati to išmokti.
Norėčiau susipažint su kita šalim, žmonėmis
As vaziuoju, nes susioazinti su kita salimi jos tradicijomis, tos salies gyvenimu ir patirti kazka naujo ko dar nebuvau patyres Ir gerai praleisti atostogas:-)
norėčiau pažinti kitokią kultūrą
Kadangi esu globali asmenybė, mane traukia įvairių kultūrų pažinimas, mėgstu pasisemti naujų idėjų savo kasdieniam gyvenimui.