KTU III Studentų apklausa
Ar turite skolų
Kaip vertinate savo įgytas žinias?
Keliais balais iš 5 įvertintumėt savo žinias, palyginus su kitais to pačio kurso studentais?
Kaip manote ar pritaikysite įgytas žinias būsimąjame darbe ?
Ar dėstytojai, jūsų nuomone, atlieka gerai savo pareigas?
Jūsų nuomone, dėstytojų pareigos yra (laikydami
Ar dėstytojai vertina objektyviai?
Kuris metodas yra tinkamiausias, perteikiant studentui žinias?
Ar dažnai nesuprantat testuose/atsiskaitimuose pateikiamų dėstytojų klausymų, dėl jų netikslumo?
Ar dėstytojai, jūsų nuomone, kompetentingi?
Ar studijų kokybė yra geresnė nei praėjusiuose kursuose
Ar reikia gerinti studijų kokybę ?
Jei reikia gerinti studijų kokybę kokiais būdais ?
- Kelti destytoju kompetencija
- Dėstytojai turėtų būti labiau kompetetingi. Vyresniuose kursuose yra daug jaunų dėstytojų, kurie savo dalyką išmano labai prastai, ateina į paskaitas visai nepasiruošę.
- Pateikti naujesnia medziaga teorijoje (IT greitai pliaciasi ir keiciasi), teorija ir praktika labiau susieti.
- Kelti destytoju kvalifikacija. Manau kad aukstesniuose kursuose neturetu destyti destytojai, visiskai neturintys destytojavima ir pedagogines patirties.
- ...
- reikia nuolat kazka tobulinti, destytojams reikia gilintis i naujoves, o ne 10metu destyti ta pati, pagal ta pati sablona
- reikia pateikti daugiau pavyzdziu is praktines puses
- Protingi destytojai pagerintu
- Kelti destytojams algas, kad jie noriai vykdytu savo pareigas ir vis daugiau studentu rinktusi moksline veikla...
- Dažnai trūksta konkretumo :)