KRIKŠČIONIŠKA ŽINIASKLAIDA IR DIZAINAS

Sveiki, visi! Noriu sukurti internetinį portalą, informuojantį apie krikščioniškus renginius Lietuvoje, skirtus jaunam žmogui. Taip pat suteikti galimybę kiekvienai krikščioniškai bendruomenei save pristatyti internetinėje erdvėje. Toks portalas padėtų: • Krikščioniškų renginių paieškoje; • Krikščioniškų organizacijų paieškoje; • Renginių dubliavimosi problemoje; • Suteikdamas turėti kiekvienai krikščioniškai bendruomenei internetinės erdvės gabalėlį;
Siūlyti savo variantus
Išsivaduoti iš standartinių nuobodžių klišių ir begalinio susikaustymo, nebijoti naujų ir įdomių idėjų ir šioje tematikoje (aišku ne nesąmonių). Šioje srityje dizaine jaučiamas begalinis susikaustymas, siaurumas ir standartų sekiojimas, taip pat profesionalumo ir drąsumo stoka. Linkiu visa tai įveikti :)
krikscionybe siais laikais yra iskraipyta ir jokia prievarta neatversit daugumos prie situ dogmu nes jos yra iskraipytos. Baznycios suvokimas griauna zmoniu tikejima Dievu. Neleidzia zmogui pazinti Dievo giliau. tik iki tam tikru ribu. As manau kad tai yra blogai. Nezinau...
Šauni idėja ir ji reikalinga, Eimantai, aš tave labai palaiku! reikalngas informacinis portalas kuris ne tik krišč.bendruomenėms padėtų lengviau informuoti apie savo veiklą, bet ir kiti tikintieji, gal kiek nutolę, galėtų vėl prisijungti. Esminis dalykas - "šviežias" konceptas, ypač jei kreipiama į jaunimą, tai nebegali būti papilkėjusi atgyvena. krikščionybė nera palaidota po dulkių, šablonų ir nuobodulio dulkėm, manau, tavo portalas būten tai ir galėtų demonstruoti: mes čia, mes jauni, energingi tikintieji.
perziurejusi visas svetaines is klausimo "Kokiose krikščioniškose internetinėse svetainėse lankaisi?" susdariau nuomone, kad, GALBUT reikia kazkaip kitaip pazvelgti i visa puslapio truktura. banalus ir pabodes puslapio dizainai. ypatingai kai daug teksto ypac "katalikai.lt". atsidarau puslapy, pamatau kad daug prirasyta vienodu sriftu vienoda spalva ir akys aptingsta skaityti. visko daug ir i nieka nesuskancentruoji. reiktu galbut isskirtu aiskiai temas. jei puslapiis yra daugiausiai nukreiptas i jaunima, manau flash'inis puslapis butu kaip tik. turi buti zaisminga, netiketam, aiskiai suskistyta i temas, isryskinta tai kas reikia, tai kas butina.puslapiu yra milijonai, o tokiu, kurie priverstu susidometi ir isiminti, kad griztum kita karta - nedaug... prirasiau daug visko ir nieko naudingo, atsiprasau uz klaidas. manau ju cia nemazai :)
spalvingesnias skrajutes;DD
krikščionybė tapo labai madinga? ar tai labai pelninga? Nusižeminkit ir baikit užsiiminėt tuščiais dalykais. Internetinis puslapis nieko neišgelbės, pirma pats pasirūpink savo išgelbėjimu. Dievo palaimų
tikrumo....
norisi lengvumo puslapiams, kad veiktų ant lėto interneto gerai, kad nebūtų reklamų
Manau, kad gera ideja, manau, kad krikscioniskuose tinklapiuose truksta info atnaujinimo, tikiuosi, kad cia to nenutiks...
profesionalaus dizaino, o ne darbeliu su paintu ar wordu
Norėčiau kad būtu daugiau sekuliarumo, humanizmo, multrikūlturalizmo, daugiau pagarbos mokslui ir tarptautinėms žmogaus teisių organizacijoms (JTO,PSO) ir mažiau indoktrinacijos, nacionalizmo, homofobijos ir dogmatizmo.
Sveiki, Tikrai labai gera Jūsų idėja. Tik aš niekaip nežinau kaip atsakyti į paskutinius 2 klausimus, ne manau, kad tokio dalyko, kaip krikščioniškas dizainas - nėra.
Labai sveikintina iniciatyva!
Galvojau, kad čia tau konkurentas atsirado :) Tik paskui pamačiau, kad čia tu. :)
nėra tokio daikto kaip krikščioniškas dizainas.
Manau, svarbu tokį puslapį kuriant atsiverti lankstiems pasaulietiniams pasiūlymams ir per daug šio puslapio nesakralizuoti, nes tikiu, jis skirtas ne tik jaunam tikinčiajam, bet ir netikinčiam arba ieškančiam. Taigi, tikslas būtų - neatbaidyti perdėtu saldumu ar 'šventumo' įvaizdžiu :)
Sumanumo