Kretingos lopšelio-darželio ,,Žilvitis” “Nykštukų” 3 grupės tėvų apklausa dėl nuotolinio ugdymo.
Mieli tėveliai, labai prašome išreikšti savo nuomonę apie nuotolinį ugdymą. Ar esate patenkinti pateikiama medžiaga? Ar viskas suprantama ir kaip jums sekasi ja pasinaudoti? :) Taip pat norėtume sužinoti apie vaikų lankomumą vasaros laikotarpiu. Labai dėkojam už atsakymus.
pagarbiai
grupės mokytojos Karina ir Daiva