Kaip manote, ko trūksta Kretingos miestui? Įrašykite
- veiklos jaunimui
- Nieko :)
- Senamiescio
- Xx
- Turizmo plėtros.
- pirmiausiai susitvarkyti kelius , ir šaligatvius ,
- Daugiau dideliu renginiu, reklamos.
- sporto komplekso ir jaunimui veiklos.
- Zmoniu
- Būčiau laiminga, jei būtų nugriautas sovietinis baltas pastatas prie Tiškevičių rūmų, ir kad parkui būtų grąžintas jo autentiškas vaizdas.