Kaip manote, ko trūksta Kretingos miestui? Įrašykite
- dar daugiau baznyciu
- Kaip ir nieko netrūksta.
- Pramogų kompleksą, kuriame būtų baseinas, kino teatras ar pan.
- Tvarkos. Turiu omenyje ne tik šiukšles, bet ir bendrą lankytinų vietų kokybę, ji - netvarkinga.
- Trūksta daugiau pramogų jaunimui
- Nemokamo viešojo tualeto
- gražių mergų
- Kino teatro
- Laisvalaikiui skirtų vietų
- Boulingo xd