Korupcijos tyrimas Kauno mieste

Pavyzdžiui, vairuotojai žino, jog su kažkuo nepatenkintu kelių policininku reikia tiesiog susitarti, o žmogui einant pas gydytoją, yra nešama „dovanėlė“. Ar jums teko atsidurti tokioje situacijoje? Galbūt Jūsų kolegai teko?

  1. Neteko
  2. Neteko
  3. Neteko
  4. Ne
  5. aš nemanau kad reikia su policininkais tartis, jei padarei pažeidimą už jį reikia tiesiog prisiimti atsakomybę
  6. Padaro gera baliu pirty ir ok
  7. Taip, jei neneši gydytojui ,,dovanėlės" - tai tavimi tinkamai nesirūpins. todėl manau, kad tam tikros institucijos turėtų labiau domėtis korupcija medicinos srityje
  8. Niekada niekam nedaviau, niekada iš nieko neėmiau.
  9. taip.
  10. teko nesti gydytojui pinigine dovanele, tik todel, kad prieme be eiles, jauciausi skolinga