Pavyzdžiui, vairuotojai žino, jog su kažkuo nepatenkintu kelių policininku reikia tiesiog susitarti, o žmogui einant pas gydytoją, yra nešama „dovanėlė“. Ar jums teko atsidurti tokioje situacijoje? Galbūt Jūsų kolegai teko?
niekada nenesu gydytojui dovaneles, geriausia padeka - sypsena
teko
Man neteko susidurti ir aš nesilankau pas specialistus, kuriems reikia nešti dovanėle.
Medikams teko duoti dovanėlių
kiek teko girdeti, norint tinkamos gydytoju prieziuros duodama tam tikra pinigu suma.
Teko
Tenka susidurti su tuo variantu, kad iš manęs kažko tikimasi, bet aš neduodu :)
ne
Neteko, o jei tektų neduočiau jokių kyšių ir jokių dovanėlių. Esu dirbanti, moku valstybei mokesčius, todėl man turi būti suteiktos(šiuo atveju sveikatos paslaugos) ir taip pat, kaip pilietė turiu laikytis įstatymų.