14. Jūsų komentarai (neprivaloma bet pageidautina :))
Kolkas pagavimas dideja proporcingai nuo tada, kada pradejau gaudyti, 2014 1 žuvis .2015 4 žuvys.2016 7 žuvys
veiskite toliau
Mano nuomonė anketa atsako tik tie zvejai kurie domisi gyvaja gamta. Tad tokie asmenys savaime suprantama, kad nera tie kurie ima viska.
Pagavai-paleisk
Padaryti licenzija, jei nepleidi zubies 20, gal 40 euru, galiotu visa sezona, o senos kainos licenzijos, tik pagavai-paleisk.
nesugavau visiskai.galvoju kad slakiu upese labai mazai.
Mylekime ir tausokime gamta.
Norint surinkti tikslesnę statistiką apie pagautas, paleistas žuvis, praverstų privalomas ataskaitos pateikimas ALISe, be kurio, pvz., negalėtum pirkti kitos licencijos.
Nemune negaudau, nors gyvenu Kaune. Tenka iš kolegų girdėti negražių dalykų apie gaudančius Nemune. Apie su inspekcijos žinia gaudomus ir pasiimamas žuvis Pagavai-paleisk ruože po Vilkija. Bei tikras žuvų skerdyklas tam tikrose žuvų susitelkimo vietose Nemune. Reiktų peržiurėti Nemuno draudžiamus ruožus.
Reikalinga didesnė mažesnių upių kontrolė, tokių kaip Minija, Veiviržas