Konfliktai darbovietėje

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar Jūs patenkintas savo darbu, darbo atmosfera?

Jus esate vadybininkas ar vairuotojas?

.Ar pasitikite savo vadybininkų?

Ar dažnai iškyla konfliktų su vadybininkų ?

. Ar pasitikite savo vadovu ?

Ar yra kada nors kilęs konfliktas tarp Jūsų ir vadybininko?

Kokia buvo konflikto priežastis?

Kuris dažniausiai būna teisus kilus konfliktui tarp vadovo ir darbuotojo?

Kuris dažniausiai imasi iniciatyvos išspręsti kilusį konfliktą?

Tarp ko dažniausiai kyla konfliktas?

Ar konfliktai, Jūsų nuomone, kenkia darbo efektyvumui?

Dėl kokių faktorių dažniausiai kyla konfliktai ?

ar yra buvę tokių atvejų, kad dėl neišspręsto norėjote išeiti iš darbo ?

Kokius jus galėtumėte pasiūlyti konflikto sprendimo būdus?

Jusu nuomone, konfliktas organizacijai atneša nauda ar ne?

Ar dažnai kyla konfliktai dėl Jūsų kaltės?

kokia jūsų lytis ?