Kompleksinės pagalbos modeliavimas įtėviams ir globėjams

Sveiki,

 Esu  5  kurso socialinio darbo ištęstinių studijų studentė.  Rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema “Kompleksinės pagalbos modeliavimas įtėviams ir globėjams”.  Ši anketa skirta įtėviams ir globėjams, todėl norėčiau paprašyti atsakyti į šią anketą, kurios tikslas – atskleisti kompleksinės pagalbos modeliavimo galimybes įtėviams ir globėjams.

Tyrimo rezultatai bus analizuojami ir pateikti tik apibendrinti, todėl bus išlaikomas Jūsų anonimiškumas ir pateiktos informacijos konfidencialumas. Kiekviena nuomonė ir atsakymai yra svarbūs. Atsakant į klausimus, Jums tinkantį variantą pažymėkite [X] arba įrašykite savo variantą, jeigu neprašoma kitaip. Dėkoju už Jūsų nuoširdumą!

16. Kokia kompleksinės pagalbos dabartinė situacija Lietuvoje? Ar jums jos reikėjo reikalauti, ar buvo pasisiūlyta? (atviras klausimas)
Labai trūksta teko daug ieškot ir domėtis iš kitų šaltinių
Neprirekė
negaliu atsakyti , nes yra ai\bė popierizmo
tu duxas
Nežinau
Nežinau
Situacija košmariška, kompleksinė pagalba iškreipta, visi dirba, bet darbas apie nieką. Buvo siūloma, reikalauti nereikia.
Nereikalinga mums, tačiau yra situacijų, kai globėjams ji labai reikalinga
niekas jokios pagalbos nepasiūlė (Kauno r. savivaldybė). Reikalaujant - gauta kelios psichologo konsultacijos, ir viskas, pasakyta: "daugiau nepriklauso". Visgi reikėtų pasidomėti kaip tokioms šeimoms sekasi, na bent kartą ar du per metus paskambinti, sekti kokia eiga, kokios paslaugos ir pagalbos galima tikėtis iš to skyriaus. O kad yra socialiniai darbuotojai įsivaikinusiems - net negirdėjau.
Nežinau, viską, ko mums reikia perku. Nepasitikiu valstybės menkai finansuojamais specialistais.
Nebuvo
Reikia pačiai visko ieškotis.
Mūsų vaikams dabar 1,10 ir 2,8 metų, tad didžiausias trūkumas, jei nėra kam palikti porai valandų. Samdome aukle
Buvo pasiūlyta tik NEGLOBOTI. Tai buvo prieš 2 metus. Neseniai buvome pasikeitusiame globos ir įvaikinimo skyriuje, tai panašu, kad situacija keičiasi. Jaunesnis kolektyvas, aplinka ir t.t manau, keičiasi į gerą. Kompleksiskumas manau yra šioje vietoje didžiausia problema
Nesuprantamas klausimas
Jos nėra.
Buvo pasiūlyta
Siūlo. Bet ji bevertė
Neprireikė, tačiau globos centras teikia tokiapaichologo pagalbą. Kitos vaikui reikalingos pagalbos reikia ieškoti patiems
Dažniausiai reikia visko reikalauti. Tik pradžioj per GIMK mokymus kalbama, kad padės visi ir daug. Bet ne visais atvejais taip yra.
Gerėjanti situacija. Paprašėme ir gavome
Niekas per daug nieko nesiūlė, bet kol kas ir ne susidūrėme su didesnėmis problemomis. Manau, esant bėdai pagalbos rastume.
reikia ieškoti ir teirautis
Pasiūlyta
Jokia, neteikiama.
nebuvo pasiulyta
nepakankama
Reikia reikalauti
Paminėjo
nebloga
Daug ko ir reikejo prasyti paciai
ne
reikėjo reikalauti
Nežinau kokia pagalba galiu gauti išskirus finansine.
Globos koordinatorius buvo asmuo į kurį galėjau ir galiu kreiptis bet kuriuo paros metu. Aš pakankamai pagalbą susikurti galiu pati bet labiausiai reikalingas palaikymas, nes aplinkos smerkimas, rodos, kartais buvo nepakeliamas. Pagalba buvo siūloma, bet kartais reikia ne tik paslaugos, bet elementaraus žmogiško išklausymo.
Gera
Buvo pasiūlyta
Tereikia kreiptis. Ir pagal galimybe pagalba suteikiama.
Į 13 ir 14 klausimą neatsakiau, nes neturėjom socialinio darbuotojo. Kompleksinė pagalba globojamam vaikui yra tokia pati, kaip ir biologiniam vaikui.
Situacija absurdiška. Rajonose nėra specialistų, o jei ir yra, tai vienas kitas, jokio pasirinkimo, ilgos eilės, o ir kompetencijos lygis žemesnis nei didmiesčių specialistų ir tuo teko ne kartą įsitikinti. Apie kompleksine pagalba buvo užsiminta, tačiau nei informavo, nei nepasiūlė.
Nieko nebuvo siulyta,visos informacijos reikejo ieskoti paciai
Nesitwikė net informuoti, kokiapagalba yra skirta. Užsiminė kad psichilogas priklauso. Daugiau nesidalino informacija
Reikalauti
Buvo pasiūlyta
Buvo pasiūta.
Tik dabar pradėjo siūlyti.Globa užsiimu 3 metai
Viskas gerai
Visko reikia reikalauti
Visas paslaugas ir pagalba noriai siulo
Neturiu nuomones
Buvo prasta. Šiandien manau, situacija gerėja tu dėl pertvarkos. Atsinaujinusi vaikų įvaikinimo tarnyba mano manymu bus operatyvesne. Pagrindinis trūkumas buvo kompleksiskumas, informacijos stoka, ne bendradarbiavimas tarp institucijų. Apskritai nuėjus globoti buvo pasiūlyta to nedaryti. Tikiu, kad situacija keičiasi. Reikalingi darbuotojų apmokymai, kaip apskritai dirbti su žmonėmis
Man nereikalinga.
Reikia.
Buvo pasiūlyta
Reikia ieškoti ir prašyti, bet niekas nepasiūlo
Nereikėjo, bet žinau, kad nelabai gaučiau savo mieste
Buvo pasiūlyta