Pagal ką renkatės kurį kanalą žiūrėsite?
- pagal rodomas idomias laidas
- pagal tai ko nori seima
- Normalios laidos.
- Pagal rodomą tos dienos programą (t. y. laidos, filmai ir pan.)
- Pagal patinkamumą laidų, serialų, filmų ir kt. Taip pat pagal anonsus, tv programas.
- pagal tai kur tuo metu nera reklamu
- Pagal laidas
- Pagal rodomą programą
- Nežiūriu :)
- Laidas