Ar Kombučia Jums patiko? Jei ne, kodėl?
- Taip
- Sakyčiau, kad patiko :)
- Patiko
- Love / hate relationship, truputis visai skanu, daugiau jau ehhhh
- Nezinau kas tai
- Teko tik pauostyti :)
- Is dalies patiko ir tuo paciu nelabai. Skonio reikalas.
- Vidutiniškai, nesu mėgėja labai dažnai negeriu.
- Neragavau
- Neragavau