Komandos ir grupės

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos, Ekonomikos fakulteto pirmo kurso studentė. Rašau verslo psichologijos projektinį darbą, kurio tema „Komandos ir grupės skirtumai ir panašumai". Anketa yra anoniminė ir rezultatai bus naudojami projektiniam darbui rašyti. Ačiū už Jūsų atsakymus.

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūs esate?

Ar darbas komandoje yra tas pats kas darbas grupėje?

Ar padidinus žmonių skaičių komandoje, pagerėja ir komandos efektyvumas?

Kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp komandos ir grupės?

Kodėl žmonės siekia būti grupės nariais?

Kokie svarbiausi komandos darbo bruožai?

Nuo ko priklauso komandos ar grupės efektyvumas?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą