Komandos formavimas ir komandiniai vaidmenys

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos buhalterinės apskaitos 1 kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą skirtą verslo psichologijos projektui ir kviečiu užpildyti trumpą anketą. Nuoširdžiai ačiū visiems ♥

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūsų socialinis statusas:

Kaip labiau mėgstate dirbti ?

Kokia jūsų nuomone, svarbiausia komandų formavimosi priežastis?

Koks dažniausiai jūsų vaidmuo komandoje?

Ar būdamas(-a) vadovu(-e) kurtumėte komandą?