Kolektyvo įsitraukimo klausimynas Q12

Sveiki, 

Šiuo trupmu ANONIMIŠKU klausimynu norime suprasti, kaip jaučiatės darbe ir kodėl.

Respondento identifikuoti neturime galimybės, todėl kviečiame klausimyną užpildyti nuoširdžiai, kad gautume realią situaciją atspindinčius rezultatus. 

Užtruksite vos kelias minutes. 

Ačiū iš anksto!

Linkėjimai,

Gytis Širvinskas

Šilalės švietimo pagalbos tarnybos psichologas

+37060347110

Kolektyvo įsitraukimo klausimynas Q12
Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Aš žinau, ko iš manęs tikimasi darbe

2. Aš turiu visas reikalingas priemones kokybiškam darbo atlikimui

3. Aš turiu galimybę kasdien darbe daryti tai, ką galiu geriausiai

4. Per paskutinę savaitę aš buvau pagirtas / pastebėtas už gerą darbą

5. Mano vadovas (kolega) rūpinasi manimi, kaip asmeniu

6. Yra kolegų (darbuotojų), kurie skatina mane tobulėti

7. Mano nuomonės paisoma darbe

8. Organizacijos tikslai leidžia suprasti, kad mano atliekamas darbas yra svarbus

9. Mano bendradarbiai yra atsidavę kokybiškam darbui / užduočių vykdymui

10. Aš turiu gerą draugą darbe

11. Per paskutinį pusmetį su manimi buvo kalbėta apie mano progresą

12. Per paskutinius metus aš turėjau galimybių augti ir tobulėti darbe

Jūsų pareigos

Kaip jaučiatės darbe? Gal turite papildomų pastebėjimų ar rekomendacijų dėl darbo sąlygų arba organizavimo?