Kokios yra šiuolaikinės paskaitos ( skirtos savišvietai) ?

Kodėl lankote būtent šias, o ne kitas? Kuo jos patrauklios ?

  1. galima dauk daugiau suzinoti
  2. patinka ,naudinga
  3. Man jos aktualios. LUNI paskaitos man labai patinka, nes tai tokios paskaitos, kai negrūda vienareikšmiškos informacijos, ir iš paskaitos išeini su daugiau klausimu, nei atsakymų. Tai gerai, nes paskatina žmogų pačiam pasidomėti papildomai.
  4. Nes visuomenėje, kurioje gyvename nė kiek dėmesio neskiriama savęs pažinimui. Kadangi esu siela, o ne kūnas, dvasinės paskaitos padeda labiau suprasti tikrąją sielos prigimtį. Taip pat tai kiekvieną žmogų daro laimingesniu.
  5. noris savo darbe naudoti naujoves
  6. atsako į kilusius vidinius klausimus ir prieštaravimus, keičiu gyvenimą į gera
  7. susije su mano specialybe
  8. Jos patrauklios, nes Dievas yra visko šaltinis, todėl už pažintį su juo nėra nieko patraukliau
  9. Rūpi egzistenciniai klausimai
  10. Tuo, kad filosofija puikiai paaiškina žmogaus gyvenimo tikslą, psichologiją, pasaulio sandarą. į vedinį mokslą įeina praktiškai visos šiuolaikinės mokslo šakos ir paaiškina tai ko šiuolaikinis mokslas paaiškinti nesugeba.