UserGuRuta
Vieša
Pranešti

Kokie svarbiausi dalykai odontologo pacientui? Apklausą atlieka Centro odontologijos klinika Danties linija plius Alytuje

Centro odontologijos klinika Danties linija plius Alytuje savo odontologinę veiklą vysto jau 28 metus. Centro odontologijos klinika Danties linija plius yra šeimos klinika, kurioje patirtis, įsipareigojimai ir atsakomybės perduodamos iš kartos į kartą. Kiekvienas odontologo pacientas klinikoje priimamas šiltai ir visada laukiamas. Šiandien, Danties linija plius klinikoje, dirba įvairių sričių specialistai, dėl to pacientai gali gauti visą reikiamą pagalbą vienoje vietoje.

Mūsų klinikos Danties linija plius, tikslas išsiaiškinti, svarbiausiu pacientų lūkesčius, bei suteikti kokybiškai gerai ir greitai pilną reikiamą pagalbą.

Dėkojame už sugaištą laiką.  Jūsų atsakymai padės Centro odontologijos klinika Danties linija plius Alytuje tobulėti ir Jums padėti.

Anketa anoniminė, rezultatai viešai neskelbiami

Pic
1. Jūsų amžius?
2. Jūsų gyvenamoji vieta?
3. Pagal kokius kriterijus renkanties odontologo paslaugą (-as)? Galimi keli atsakymų variantai.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0116
Atsakymų02

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »