Kokia jūsų pomirtinio gyvenimo teorija?

Jei pasirinkote "Kita", pasidalinkite savo mintimis. Manau visiems bus įdomu pasiskaityti.
Msada
neegzistuoja
Krikscioniska su pragaru ir rojumi
Aš nemirsiu, tai pomirtinio gyvenimo neturiu.
pūti ir supūti
Sunku pasakyti kas laukia kiekvieno žmogaus, kuris patenka į kitą pasaulį, bet žmogus dažniausiai tikisi, kad bus geriau negu tarp gyvųjų.
po mirties atgimstam kitam kune ir taip sulaukiam tikros pasaulio pabaigos.
Akimirką kai išeini, grįžti kito kūne.
bbz. Isties man idomu, per visa savo gyvenima esu tiek daug teoriju sugalvojes kad negaliu papasakot, bet prie kazkokios teorijos nesu prilipes. Tikrai ne i roju/pragara.
jo nėra :*
Tikiu, kad visi mirusieji nukeliauja į tam skirtą vietą, į kitą lygmenį. Jie ten viską sužino (turiu omeny kad žino absioliučiai viską, ateitį, praeitį, kas yra už visatos ribų, kaip ir kodėl susikūrė gyvybė ir pan.) Jei jie nori (arba jiems lemta) jie grįžta į žemę ir atgimsta nieko neprisimindami. Mirusieji gyvena arti Dievo (kalbu ne apie krikščionių ar kokios kitos religijos Dievą). Vėlės gyvena nuostabioje vietoje, nors jiems nieko nereikia, todėl ten nėra nei maisto, nei sodų, kaip teigiama religijoje. Jie gyvena arti būtybių, kurie visada egzistavo tame rojuje ar netoli jo (tos būtybės be abejo yra geros). Žmonės, kurie yra iš ties blogi, keliauja į žemesnįjį lygmenį, kur gyvena tokie pat kaip ir jie ir dar plius visokie demonai ir šlykštūs, baisūs padarai. Ten nėra ugnies, ten nėra jokios šviesos. Ten tamsu, ten kiekvienas bando pačiūpti tave ir kuo labiau išnaudoti. Tačiau toks žmogus turi būti sąmoningai linkintis tik blogo. Ir jis gali pasikeisti. Gali patekti į mano nurodytą rojų.
Pomirtinio gyvenimo nėra. Žmogaus siela persikūnija į kitą kūną.
Reinkarnacija.
Žmogus yra nemirtinga būtybė, t.y. sunyksta tik fizinis kūnas, o kiti ''kūnai'' lieka. Dar nepasiekęs savo tikslų žmogus grįžta atgal, į naują fizinį kūną. Jau pakankamai dvasiškai išsivystęs žmogus, pereina į kitas dimensijas toliau "mokytis".
Jokio pomirtinio gyvenimo nėra
Tokia, jog zmogus turi pomirtini gyvenima ir gali reinkarnuotis su savo siela i daugeli pavidalu
alus.alus alus...vien tik alus.daugiau nieko...ai ne dar papai
reinkarnuojasi zmogus kai mirsta :)
Ir religinė ir mechaninė.
Mes net negyvename.
Tikiu reinkarnacija.
MES GYVENSIM AMŽINAI
kas ta mechanine??
Aš nemirsiu.
Frankly I think that's ablsotuely good stuff.
biškį
Maladiec pavirs kitam gyvenime turtuoliai, o moliai sliekais
mano nuomone , kvantine mechanika ,hiper erdvės ... ir tt./tai yra mokslas ,atsakys į šį klausimą jeigu eis kartu su religija..!?
nera pomirtinio gyvenimo, nera ir teorijos
Vis dar kuriu
Aš nežinau.
as nemirtinga :DDD
Tssss....
sdfghj
tikiu kad man mirus as gyvenu ir kitus gyvenimus,tiesiog to nepamenu.
Tiesiog išnyksime. Sunku suvokti, bet taip yra. O visokie dievai ir panašios nesąmonės yra tik žmonių mirties baimės pasekmė.
WTF?????
Budistinė, tikiu kad siela po mirties persikūnija į kitą gyvą būtybę, priklausomai nuo žmogaus elgesio ir gyvenimo.
Norėčiau tikėti, kad KAŽKAS po mirties yra, bet iš tikro - manau, kad neįmanoma įrodyti jokios pomirtinio gyvenimo teorijos.
jokios
nera pomirtinio gyvenimo