Kokia aš lyderė?

Kas aš esu komandoje?

Ar yra sunkumų dirbti su manimi komandoje?

Skalėje nuo 1 iki 10 įvertinkite mano asmenines savybes dirbant komandoje

Kaip vertinate mano darbą komandoje?

Abibūdintumėte mane vienu sakiniu kaip lyderę?

  1. Lyderė turi daug drąsos ir ryžto, vadovaujasi savo principais, motyvuoja komandą ir priima organizacijai palankius sprendimus.
  2. Su tavimi komandoje dirbti lengviau, į viską žiūri paprastai, moki išdalinti kiekvienam darbus, kuriuos jie geriausiai atlieka, pati apsiėmi didesniu darbu nei visi kiti.
  3. Esi gera lyderė
  4. Kaip lyderė esi charizmatiška, moki nuteikti visus teisinga linkme, jei kažkas nepavyksta prisiėmi atsakomybę už visus :)
  5. Ne viena karta esu ismokes kazko naujo ir igaves naujos patirties, suzinau idomiu faktu, kuriu niekad nesy girdejes
  6. Esi puiki lyderę, moki atsižvelgti į komandos narius, sieki bendro tikslo.
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą