Kokia aš lyderė?
Kas aš esu komandoje?
Ar yra sunkumų dirbti su manimi komandoje?
Skalėje nuo 1 iki 10 įvertinkite mano asmenines savybes dirbant komandoje
Kaip vertinate mano darbą komandoje?
Abibūdintumėte mane vienu sakiniu kaip lyderę?
- Lyderė turi daug drąsos ir ryžto, vadovaujasi savo principais, motyvuoja komandą ir priima organizacijai palankius sprendimus.
- Su tavimi komandoje dirbti lengviau, į viską žiūri paprastai, moki išdalinti kiekvienam darbus, kuriuos jie geriausiai atlieka, pati apsiėmi didesniu darbu nei visi kiti.
- Esi gera lyderė
- Kaip lyderė esi charizmatiška, moki nuteikti visus teisinga linkme, jei kažkas nepavyksta prisiėmi atsakomybę už visus :)
- Ne viena karta esu ismokes kazko naujo ir igaves naujos patirties, suzinau idomiu faktu, kuriu niekad nesy girdejes
- Esi puiki lyderę, moki atsižvelgti į komandos narius, sieki bendro tikslo.