Kodėl studentai vis rečiau lankosi kino teatruose?
Sveiki, esame VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto 3 kurso studentai. Šia anketa siekiame išsiaiškinti, kas paskatintų studentus dažniau lankytis kino teatruose. Taip pat norime nustatyti pagrindines priežastis, kodėl studentai renkasi filmus žiūrėti namie, o ne kine. Anketa yra anoniminė! Dėkojame už atsakymus:)