Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
12
prieš daugiau nei 6m.
ramunytia27
Pranešti
Pranešta
Susitelkimas
Spausdinti
Kodėl Ramunei liūdna?
Remiantis draugų nepagrįstos nuomonės atsakytų klausimu diagrama, Ramunė, šūdas
Rezultatai yra viešai prieinami
Manai Ramunei liūdna? (Jei taip nemanai, pereik prie klausimo nr.3)
Kaip manai, kodėl Ramunei liūdna?
Šiaip išsipisinėja
Nori dėmesio
Nori valgyt
Manai Ramunė laiminga? (Jei taip nemanai, pereik prie klausimo nr.5)
Bbz
Jo cj
Gal
Kaip manai kodėl Ramunė laiminga?
Gavo paėst
Išsimiegojo
Išsiskyrė su toxic vaikinu
Visi teisingi
Ką Ramunei rytoj rengtis, kad jaustųsi gerai?
Jibana pižamą
Same shit kaip ir vakar
Nesirengt iš vis:)
Daugiau Ramunei tokių dalykų nesiųst?
Tegul ph
Ai gal ne
Pateikti