Kodėl lietuviai dažniau renkasi atostogas užsienį?

Kodėl labiau rinktumėtes kelionę užsienį, o ne Lietuvoj?

  1. Patinka egzotika
  2. Nzn
  3. Nauji įspūdžiai
  4. Norisi pamatyti naują kultūrą
  5. Įdomi šalis, daug pramogų
  6. Patirt ko dar nesi patyręs, pabendraut su labiau skirtingais nei panašiais
  7. Ten įdomiau
  8. Užsienis nusibodo
  9. nes.
  10. Užsienis vien dėl kainų įspudingų vietų ir ten šilčiau