Bibliotekos paslaugomis naudojuosi 2 kartus per metus
Ne
Nesinaudoju
Niekada
Pora kartų per pora metų
Nesinaudoju visai
Retai
Pora karų per metus
Jeigu rečiau naudojatės bibliotekos paslaugomis, kodėl?
Dažnai klausau audio knygų arba skaitau internete
Nesinaudoju išvis
Knygos pakankamai pigios nusipirkt ir paremt rasytoja
Labiau megstu nusipirkti knygas
Nepakeliui
Ydomiau internetinis knygynas
Nes mėgstu pasilikti perskaitytas knygas.
Dirba nepatogiomis darbo valandomis, mažokas pasirinkimas
Kuriose bibliotekose lankotės dažniausiai?
Aleksoto bibliotekoje
Nesilankau
Nesilankau
Aleksoto
Nesilankau
LSMU biblioteka.
Kauno viešojoj bibliotekoj
Ką patobulintumėte tose bibliotekose, kuriose lankotės?
Pridėčiau naujų knygų bei sukurčiau privačias skaitymo erdves
Nezinau
Negaliu pakomentuoti
Daugiau šviesų
Nežinau nes nesilankau nei viename knygyne
Prailginčiau knygų išdavimo laikotarpį.
Kokioms paslaugoms naudojatės "Bolt Food"? (pvz. maisto produktų pristatymas į namus, paruošto maisto pristatymas į namus ir pnš.)
Dažniausiai naudojuosi jau paruošto maisto pristatymu į namus
Viskuo kas paminėta
Paruosto maisto pristatymas i namus
Maisto pristatymas i namus
Skaitant negalima valgyti. Užspringti galima, bet įdomu būtų užsisakyt pica kartu su knygomis
Nesinaudoju
Wolt, Bolt Food.
Maisto pristatymas į namus
Kokia būtų Jūsų nuomonė apie bendradarbiavimą tarp "Bolt food" ir Aleksoto bibliotekos?
Manau, kad taip būtų puiki ir naudinga idėja tiems, kurie mėgsta skaityti
Neturiu nuomones
Puiku
Manau pradeciau naudotis biblioteka
Tik pliusai
Nežinau nesu buvusi niekada
Manau, kad tai įdomi idėja, jei dažniau matyčiau knygų pasiūlymus telefone, dažniau užsimanyčiau skaityti ir neturėčiau įsipareigojimo pirkti knygos pilna kaina.
Šauni iniciatyva ir projektas
Įsivaizduojate save užsisakinėjant knygas į namus per "Bolt Food" programėlę?
Taip. Mano manymu tai sutaupytų laiko ir būtų patogu
Ne
Taip
Tikrai taip
Tikrai taip
Ne
Tikriausiai kartas nuo karto.
Manau būtų patogu ir naudočiausi bibliotekos paslaugomis dažniau
Kokios pristatymo kainos tikėtumėtės?
2€
Nezinau
Iki euro
1-2 e
Kuo geresnės, pusontro eu pats tas būt
2e
1e
Iki 2 eurų
Jeigu būtų įvesta tokia paslauga, kiek Jūsų manymu sulauktų populiarumo?
Manau tai taptų gana populiaru visame Kauno mieste, nes tokios paslaugos neteko girdėti
Net nezinau.
Mazai
Manau laikui einant populiarumo butu nemazai
Jei skaičiais tai 90/100
Ir bolt food atsigautų, daugiau užsakymų, ir aleksoto biblioteka atsigautų.
100%
Manau, kad galėtų būti populiaru, tačiau reikėtų daugiau sužinoti apie knygų gražinimo tvarką.
Užtruktų kol išpopuliarėtų, bet manau būtų sekminga