Dėl ko rinktumėtės būtent klubą ,,Panteros" norėdami praleisti vakarą?
- Dėl skanių kokteilių, linksmos muzikos, geros atmosferos.
- Prestižas
- Dėl visko!
- Geras
- Nesirinkciau
- Dėl didelio kiekio pučių
- nzn tokio net
- Ten elitinès mažulès !!! ❤️
- Dėl atmosderos ir gerų kokteilių.
- Gera atmosfera.