Klubas ,,Pantera''

Dėl ko rinktumėtės būtent klubą ,,Panteros" norėdami praleisti vakarą?

  1. Dėl skanių kokteilių, linksmos muzikos, geros atmosferos.
  2. Prestižas
  3. Dėl visko!
  4. Geras
  5. Nesirinkciau
  6. Dėl didelio kiekio pučių
  7. nzn tokio net
  8. Ten elitinès mažulès !!! ❤️
  9. Dėl atmosderos ir gerų kokteilių.
  10. Gera atmosfera.