Klubai

Dėl kokios priežasties einate i klubą?

  1. Mėgstu šokti, dievinu muziką, patinka prasiblaškyti,turiu galimybę susipažinti su naujais žmonėmis ir gerai praleisti laiką.
  2. pasokti
  3. Pasokt
  4. Pasilinkmsinti, pagerti, susirasti zmona.
  5. Gerai praleisti laika
  6. Dėl panų!!!
  7. Pasišokt