vaidulyte
Vieša
Pranešti

KLAUSIMAS APIE MOTERIS PATYRUSIAS NĖŠTUMO NUTRŪKIMĄ

Gerbiamasis / oji, 

 

Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto, bendrosios praktikos slaugos studijų programos IV kurso studentė Vaida Ukrinienė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas sužinoti moterų slaugos poreikius įvykus savaiminiam nėštumo nutrūkimui.

Šis klausimynas yra anoniminis, atsakymų rezultatai bus naudojami tik baigiamojo darbo tyrimo tikslais ir viešai nepublikuojami.  

Dėkoju už Jūsų laiką ir atsakymus.

Perskaitykite klausimą ir pasirinkite Jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą arba jį įrašykite. 

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Jūsų amžius (Pasirinkite vieną atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip - v)
Kiek savaičių buvo Jūsų nėštumui, kai įvyko savaiminis nėštumo nutrūkimas? (Pasirinkite vieną atsakymo variantą)
Ar tai buvo Jūsų pirmasis savaiminis nėštumo nutrūkimas? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Ar po savaiminio nėštumo nutrūkimo Jums pasireiškė depresija (bloga nuotaika, savivertės sumažėjimas, kaltės jausmas ir pan.)?(Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Ar po savaiminio nėštumo nutrūkimo Jums pasireiškė nerimo sutrikimas (neramumas, negalėjimas atsipalaiduoti, sunkumas susikoncentruoti, prakaitavimas, galvos svaigimas, raumenų įtampa ir pan.)? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Ar po savaiminio nėštumo nutrūkimo Jums pasireiškė potrauminio streso sindromas (pasikartojantis savaiminio nėštumo nutrūkimo išgyvenimas, aktyvios pastangos išvengti prisiminimų apie savaiminį nėštumo nutrūkimą, grėsmės jausmas ir pan.)? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Kokių dar sunkumų/problemų patyrėte po savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Galite pasirinkti keletą atsakymo variantų ir juos pažymėti taip – v)
Ar kreipėtės į sveikatos priežiūros specialistus dėl savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Ar Jums buvo suteikta psichologinė pagalba po savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Ar gavote pakankamai informacijos apie savo būklę ir galimus slaugos poreikius po savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Kaip vertinate Jūsų patirtį bendraujant su sveikatos priežiūros specialistais po savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Pasirinkite 1 atsakymo variantą ir jį pažymėkite taip – v)
Jūsų nuomone, kokios informacijos Jums trūko po savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Galite pasirinkti keletą atsakymo variantų ir juos pažymėti taip – v)
Jūsų nuomone, kokia informacija Jums būtų buvusi naudinga po savaiminio nėštumo nutrūkimo? (Galite pasirinkti keletą atsakymo variantų ir juos pažymėti taip – v)
Jūsų nuomone, kokia pagalba Jums būtų buvusi svarbiausia po savaiminio nėštumo nutrūkimo tam, kad pagerintumėte savo fizinę būklę? (Galite pasirinkti keletą atsakymo variantų ir juos pažymėti taip – v)
Jūsų nuomone, kokia pagalba Jums būtų buvusi svarbiausia po savaiminio nėštumo nutrūkimo tam, kad pagerintumėte savo psichologinę ir emocinę būklę? (Galite pasirinkti keletą atsakymo variantų ir juos pažymėti taip – v)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1221
Atsakymų0101
Kita anketa »