Klasikinio ir SPA manikiūro palyginimas

Jūsų amžius?

Ar naudojatės manikiūro paslaugomis?

Kokią manikiūro rūšį dažniausiai renkatės?

Ar esate išbandžiusi (ęs) SPA manikiūrą?

Kokias SPA manikiūro rūšis esate išbandžiusi?

Ar pajautėte/pamatėte skirtumą tarp šių manikiūrų rūšių?

Po SPA procedūros pajautėtė/pamatėte tokius skirtumus:

Kodėl nesirenkate SPA manikiūro?

Kiek kartų per mėnesį darotės klasikinį manikiūrą?

Kiek kartų per mėnesį darotės SPA manikiūrą?

Ar SPA manikiūrą renkatės pagal metų laiką?

Kuriuo metų laiku dažniausiai renkatės SPA manikiūrą?

Kodėl SPA manikiūrą renkatės būtent šiuo metų laiku?

  1. nes rankos buna nuo salcio suskeldejusios
  2. nes rankos buna nusalusios, pavargusios
  3. nes rankoms tuo metu labai truksta dregmes
  4. todel, kad tuo metu ranku oda labai sausa
  5. atgaivina rankų odą
  6. Nes tuo meyu
  7. Nes rankos labiau išsausėja
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą