Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
26
prieš beveik 6m.
dy77
Pranešti
Pranešta
Susitelkimas
Spausdinti
Klasės susitikimas111
Rezultatai yra viešai prieinami
Kurį mėnesį, jūsų manymu geriausia būtų daryti klasės susitikimą?
Liepa
Rugpjūti
Rugsėji
Nesvarbu
Spalį
Nesvaikit, corona gi
Kurioje mėnesio pusėje, jūsų manymu geriausia būtų rengti klasės susitikimą?
- pasirinkti -
Pirmoje
Antroje
Pateikti